Lasteaia personal

Ilona Kuningas direktor  (Bakalaureusekraad)
Anna Smolina õpetaja    (Bakalaureusekraad)
Viktoria Kireytseva õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Taissia Paramonova õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Irina Makarova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Meleško õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Julia Toivonen õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalja Gryaznykh õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Svetlana Pantšenko õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalja Grinivetskaja õpetaja   (õpib Togliatti Osariigi Ülikoolis)
Tatjana Krutova õpetaja   (Magistrikraad)
Kristiina Danilova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Galina Urlih abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Irina Selivjorstova abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Natalja Lagutkina abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Olga Krasnova abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Galina Villers abiõpetaja   (Keskeriharidus)
Elena Volodina abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Angelina Usankina abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Aljona Kostina abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Larisa Dushkina abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Nigmatulina abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Tatjana Bondarenko abiõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Jelena Vorobjova eesti keele õpetaja (Bakalaureusekraad)
Larissa Maršalok liikumisõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Ilona Palaškova muusikaõpetaja  (Magistrikraad)
Olga Tjulkina logopeed  (Magistrikraad)
Galina Govorova eripedagoog  (Magistrikraad)
Albina Finogenova eripedagoog  (Magistrikraad)
Uljana Suštšik projekti rühmaõpetaja   (Bakalaureusekraad)
Jana Veršinina pilootprojekti eestikeelne õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Marika Markus pilootprojekti eestikeelne õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Veronika Prokofjeva õpetaja abi
Liudmila Ruzavina õpetaja abi
Natalja Gryznykh õpetaja abi
Natalia Rõžova õpetaja abi
Natalia Šešina õpetaja abi
Marina Artjuhhina õpetaja abi
Niina Kajander õpetaja abi
Nadežda Nigmatulina õpetaja abi
Marina Kondratenko õpetaja abi
Jelena Gluškova õpetaja abi
Marina Urlih õpetaja abi
Svetlana Sigeeva tervishoiutöötaja
Svetlana Saija majandusjuhataja
Olga Guštšak laohoidja
Jevgenia Koval peakokk
Elena Fedorovich kokk
Anna Gluhovtsova kokk
Viktoria Kostjuk köögitööline
Marina Plistkina puhastusteenindaja
Svetlana Tuljakova puhastusteenindaja
Nikolay Lazaev majahoidja
Rein Leppik abitöötaja
Tatjana Fedorova remonditööline
Diana Noorlind asjaajaja