September Lasteaias Tuhkatriinu

Spordinädal

Olümpiamängud 2022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Raamatukogude aasta raames

Täna rühm Päikene käis Ahtme Raamatukogus külas. Raamatukogus räägiti meile, mida tuleb teha, et saaks koju raamatuid laenata. Raamatukogu töötaja näitas erinevaid raamatuid ja lapsed said ise ringi vaadata. Väga põnev oli!
 
 
 
 
 
 
 
Lasteaias toimus lugemistund, mille viisid läbi meie eesti keele õpetajad.
Nad lugesid lastele ette Eno Raua jutu "Triin ja päike".
Raamatukogude aastal loeb kogu Eesti! 2019. aastal Soomest alguse saanud lugemist propageeriv algatus Lugemistund/ Read Hour on tänavu esmakordselt üle-eestiline. 8. septembril kell 13-14 on KÕIK oodatud lugema – oma kodus, tänaval, koolis, lasteaias, kasvõi puu otsas ning seda koos sõprade, pere või lihtsalt sama piirkonna lugemishuvilistega. Kui sel kellaajal pole mahti lugemistunnis osaleda, siis leia endale sobiv aeg, et tunnike raamatut lugeda ning nii raamatukogude aastat tähistada.
Algatuse eesmärk on innustada lapsi ja noori lugema, luua lugemisele oma pidupäev ja edendada vestlust lugemise üle.
Rohkem infot lugemistunni kohta saab lugeda lingilt:
 
 
 
 
 
 
 

Teadmiste päev

1. septembril hommikul ilm oli küll vihmane, kuid see meid ei heidutanud! Traditsiooniliselt meie tublid õpetajad võtsid hommikul lapsed vastu: muusika, õhupallide, kingituste ja hea tujuga!
Pärast lasteaia saalis toimus pidu, kus lapsed koos õpetajatega ja Pipiga mängisid lõbusaid mänge, tantsisid, lahendasid mõistatusi ja lugesid ilusaid luuletusi.
Meie suur ja sõbralik lasteaiapere soovib kõigile ilusat sügise algust ja kaunist õppeaastat! Hurraa!