Lasteaia personal

Ilona Kuningas direktor  (Bakalaureusekraad)
Marija Kozlova õppealajuhataja  (Magistrikraad)
Larisa Dushkina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Nigmatulina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Viktoria Kireytseva õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Tatjana Bondarenko õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Jelena Ivanova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Taissia Paramonova õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Irina Makarova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Olga Krasnova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Galina Villers õpetaja   (Keskeriharidus)
Elena Volodina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Angelina Usankina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Aljona Kostina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Meleško õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalja Lagutkina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Helika Mäeots õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Irina Selivjorstova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Vladlena Uustal-Basalaeva õpetaja   (õpib Tallinna Ülikoolis)
Natalja Gryaznykh õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Svetlana Pantšenko õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalja Grinivetskaja õpetaja   (õpib Togliatti Osariigi Ülikoolis)
Galina Urlih õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Tatjana Krutova õpetaja   (Magistrikraad)
Larissa Maršalok liikumisõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Ilona Palaškova muusikaõpetaja  (Magistrikraad)
Kati Juhkov muusikaõpetaja, liikumisõpetaja   (Keskharidus)
Olga Tjulkina logopeed  (Magistrikraad)
Galina Govorova eripedagoog  (Magistrikraad)
Albina Finogenova eripedagoog  (Magistrikraad)
Uljana Suštšik projekti rühmaõpetaja   (Bakalaureusekraad)
Anna Semenas pilootprojekti eestikeelne õpetaja   (õpib Tartu Ülikoolis)
Marika Markus pilootprojekti eestikeelne õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Aleksandra Danštšikova pilootprojekti eestikeelne õpetaja   (Magistrikraad)
Veronika Prokofjeva õpetaja abi
Liudmila Ruzavina õpetaja abi
Natalja Gryznykh õpetaja abi
Natalia Rõžova õpetaja abi
Natalia Šešina õpetaja abi
Marina Artjuhhina õpetaja abi
Niina Kajander õpetaja abi
Nadežda Nigmatulina õpetaja abi
Marina Kondratenko õpetaja abi
Jelena Gluškova õpetaja abi
Marina Urlih õpetaja abi
Svetlana Sigeeva tervishoiutöötaja
Svetlana Saija majandusjuhataja
Olga Guštšak laohoidja
Jevgenia Koval peakokk
Elena Fedorovich kokk
Nadežda Kislitsina kokk
Viktoria Kostjuk köögitööline
Marina Plistkina puhastusteenindaja
Svetlana Tuljakova puhastusteenindaja
Nikolay Lazaev majahoidja
Rein Leppik remonditööline, administraator
Tatjana Fedorova remonditööline
Diana Noorlind sekretär- asjaajaja