Rühmad

 

                                       Karikakar

 

     lasteaiarühm

 

4-5

Õpetajad:

Larissa Maršalok

 

Viktoria Kireytseva

Õpetaja abi:

Natalia Šešina

 

                                       Täheke

 keelekümblusrühm

  3-4
Õpetajad: Vladlena Uustal
  Angelina Usankina
Õpetaja abi: Natalja Rõzova
 

                                       Pääsuke

 keelekümblusrühm

  5-6
Õpetajad: Jelena Gustsak
  Galina Villers
Õpetaja abi: Tamara Tihhomirova
 

                                       Kelluke

                                         liitrühm
  2-4
Õpetajad: Inga Kotova
  Irina Sudovykh
Õpetaja abi: Natalia Gryznykh
 
                                       Kuldne kukeke

                                                      erirühm

  3-7
Õpetajad: Jelena Vassekina
  Valentina Jekimtseva
Õpetaja abi: Marina Kondratenko
 

                                       Pardipojad

                                                      sõimerühm

  1,5-3
Õpetaja: Ljubov Tarassova
Lapsehoidja: Natalja Gryaznykh
Õpetaja abi: Iia Maksimova
 

                                       Tareke

                                                      erirühm

  3-5
Õpetajad: Oksana Nigmatulina
  Aljona Kostina
Õpetaja abi: Nadežda Nigmatulina
 

                                       Lepatriinu

 keelekümblusrühm
  6-7
Õpetajad: Irina Selivjorstova
  Oksana Meleško
Õpetaja abi: Niina Kajander
 
                                       Päikene
       lasteaiarühm
  5-7
Õpetajad: Tatjana Bondarenko
  Jelena Ivanova
Õpetaja abi: Ljudmila Ruzavina
 
                                       Kakukene
       lasteaiarühm
  4-5
Õpetajad: Elena Volodina
  Irina Makarova
Õpetaja abi: Jelena Gluskova
 

                                       Päevalill

                                                       keelekümblusrühm

  5-6
Õpetajad: Uljana Susik
  Olga Krasnova
Õpetaja abi: Veronika Prokofjeva
 

                                       Mesimumm

                                                       sõimerühm

  1,5-3
Õpetaja: Natalja Lagutkina
Lapsehoidja: Marina Artjuhhina
Õpetaja abi: Veera Knjazeva
 

31024 Kohtla-Järve, Ridaküla 24, Lasteaed Tuhkatriinu, e-mail: tuhkatriinu@kjlv.ee